Send us an email on info@miro-pisak.com

MOL Move to nowy program lojalnościowy na stacjach Lotos i MOL w Polsce

Minęło siedemnaście lat od powołania spółki LOTOS Paliwa, odpowiadającej za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw LOTOS. W sieci LOTOS funkcjonowało łącznie 416 stacji dogodnie zlokalizowanych w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym Broker Linda Bradford Rushke parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży. Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacji przy autostradach i drogach ekspresowych w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych oraz rozwija sieć ekonomiczną pod nazwą LOTOS Optima.

MOL Move aplikacja lojalnościowa — jak założyć konto?

Tak, śledzenie bieżących promocji na paliwo to doskonały sposób na oszczędności. Regularne sprawdzanie oficjalnej strony internetowej oraz aplikacji Lotos Navigator pozwoli Ci być na bieżąco z atrakcyjnymi ofertami. Wprowadź numer swojej karty Lotos Navigator oraz inne niezbędne dane osobowe. Aplikacja Lotosu działa bardzo płynnie i stabilnie i cieszy się pochlebnymi opiniami wielu klientów.

Lotos Navigator: jak się zarejestrować i korzystać z aplikacji?

Od czerwca, na wszystkich stacjach paliw sieci LOTOS, klienci mogą korzystać z promocji programu premiowego Navigator. MOL Polska poinformował, że program lojalnościowy MOL Move oparty na aplikacji mobilnej, przyciągnął na polskim rynku 100 tys. Zarejestrowanych użytkowników w ciągu zaledwie pięciu dni od uruchomienia. Firma podkreśla, że to najlepszy start MOL Move we wszystkich krajach działania Grupy MOL. Otrzymane na start 4 kupony na tankowanie paliw EVO i LPG ze zniżką 35 groszy za litr oraz kupon ze zniżką 45 groszy za litr na tankowanie paliw premium EVO Plus można wykorzystać do końca sierpnia 2023 roku. Szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez uprzedniej, wyraźnej zgody Ringier Axel Springer Polska sp.

Wakacyjne nagrody w programie LOTOS Navigator

Obserwujemy, że klienci po zarejestrowaniu się w aplikacji, korzystają nawet kilkakrotnie częściej z oferty naszych stacji. Z przyjemnością ogłaszam wprowadzenie MOL Move w Polsce i jestem przekonany, że klienci tutaj również docenią liczne zalety nowego programu lojalnościowego. Próbując w prosty sposób przedstawić istotną kwestię jak zarejestrować kartę Lotos Navigator, właśnie odkrywasz podróż pełną interesujących informacji na ten temat. Rejestracja karty Lotos Navigator nie musi być skomplikowana, wystarczy wykreować konto na portalu, gdzie będzie można dodać swoją kartę do systemu. Po zapewnieniu poprawności danych, otrzymasz pełny dostęp do panelu sterowania, pozwalającego zarządzać kartami oraz cieszyć się różnorodnymi korzyściami. Jego formuła polega na premiowaniu stałych klientów stacji paliw LOTOS specjalnie wyselekcjonowaną kolekcją markowych nagród.

Wykorzystywanie zgromadzonych punktów

Nowa oferta nagród programu LOTOS Navigator została skomponowana z myślą o wakacyjnych wojażach. Po utworzeniu konta otrzymasz wiadomość e-mail z prosbą o potwierdzenie rejestracji. Kliknij w link aktywacyjny znajdujący się w wiadomości, aby dokończyć proces rejestracji konta. Dzięki temu przekonasz się, że to na pewno ten adres e-mail, na który są przesyłane informacje dotyczące Twojej karty Lotos Navigator.

Przewodnik krok po kroku: Jak zarejestrować kartę Lotos Navigator dla pełnego korzystania z jej możliwości

To wysokiej jakości urządzenia AGD i pomoce kuchenne, a także narzędzia dla domowych majsterkowiczów i wyposażenie w podróży. Kred.pl to niezależny serwis o kredytach, który zapewnia praktyczne porady i wiedzę na temat finansów osobistych. Oferujemy szczegółowe informacje na temat różnych rodzajów kredytów, od hipotecznych po konsumpcyjne, pomagając czytelnikom zrozumieć i porównać oferty dostępne na rynku. Oprócz zakupów online, możesz również używać karty Lotos Navigator do dokonywania płatności w sklepach stacjonarnych.

Tankujesz na stacjach LOTOS? Koniecznie sprawdź nową aplikację

  1. Jeśli chodzi o termin ważności punktów, na najniższym poziomie GREEN punkty nie tracą na ważności, natomiast na pozostałych poziomach obowiązują one przez cały rok od osiągnięcia danego poziomu.
  2. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja konsumenta, który korzysta z podstawowego paliwa, zamiast premium.
  3. LOTOS Navigator to program lojalnościowy oferowany przez Grupę LOTOS, który umożliwia zbieranie punktów i korzystanie z wielu korzyści.
  4. Dzięki temu klienci nie muszą już nosić ze sobą dotychczasowej plastikowej karty uczestnika – kartę można zarejestrować w aplikacji.

Aby to zrobić, podczas rejestracji należy podać numer karty Lotos Navigator. Niestety, na głównej stronie MOL nie znaleźliśmy informacji czy punkty z Lotos Navigator będą przetransferowane. Użytkownicy aplikacji mobilnej Lotos Navigator mają prawo maksymalnie 3 razy w miesiącu zatankować w promocyjnych cenach (jednorazowe tankowanie nie może przekroczyć 50 litrów). Maksymalnie w jednym miesiącu będzie więc można zatankować łącznie do 150 litrów paliwa z ceną pomniejszoną o 30 groszy za litr. Aplikacja Lotos w tym przypadku ma takie same założenia założenia jak program Vitay.

Pierwszym krokiem będzie utworzenie konta w serwisie Lotos Navigator. Musisz posiadać odpowiedni adres e-mail oraz numer telefonu, aby utworzyć konto. Nareszcie nadszedł czas, aby wykorzystać swój dodatkowy atut w Podstawowe zasady i wskazówki dotyczące swing tradingu postaci karty Lotos Navigator. Bez obaw, za chwilę opiszę Tobie, jak w prosty i przejrzysty sposób to zrobić. Dzięki temu procesu będziesz mógł cieszyć się pełnym zakresem korzyści związanych z jej posiadaniem.

MOL poinformował, że uczestnicy Navigatora nadal mogą otrzymywać i korzystać z punktów, w taki sam sposób, jak dotychczas. Węgierska Grupa MOL rozpoczyna działalność w Polsce dzięki przejęciu stacji paliw działających w całym kraju pod marką Lotos. Wraz z przejęciem przez Węgrów stacji Lotosu, pojawiły się pytania o program Navigator, który zapewniał stałym klientom koncernu tańsze tankowanie, a także bonusy przy zakupie innych artykułów na stacjach koncernu. Aktualnie brak informacji na temat tego, czy z poziomu nowej aplikacji MOL będzie można także płacić za paliwo przy dystrybutorze, tak jak dotychczas było to możliwe w aplikacji Lotos Pay&Go.

W MOL w miejscowości Klemencice znajduje się restauracja Subway, która jest franczyzą MOL Group. System zdobywania punktów, jest intuicyjny, ale również klarownie opisany na stronie głównej w aplikacji. Według strony przeciętny kierowca, co raz na miesiąc, zatankuje auto paliwem EVO, skorzysta z usługi mycia auta oraz zakupi kawę i kanapkę, osiągnie poziom Silver w przeciągu 6 miesięcy.

Dzięki temu klienci nie muszą już nosić ze sobą dotychczasowej plastikowej karty uczestnika – kartę można zarejestrować w aplikacji. Z kolei nowi członkowie programu otrzymają wirtualną Interactive Brokers Broker Recenzja kartę użytkownika w tym programie. Osiągnięcie poszczególnych poziomów w programie lojalnościowym MOL Move uprawnia do otrzymania zniżek na paliwo i myjnię, a także zakupy.

Namiot, śpiwór, transporter dla zwierzaka, lodówka turystyczna, termos czy mata samopompująca to tylko niektóre z 31 pozycji, które znajdą się w nowym katalogu programu już 5 lipca br. Tankuj paliwo na stacjach LOTOS, zbieraj punkty i odbieraj prezenty dla siebie oraz swoich bliskich. Po dodaniu karty do swojego konta, aplikacja może poprosić o potwierdzenie aktywacji poprzez link lub kod przesłany na adres e-mail lub numer telefonu podany podczas rejestracji. Do tej pory największym powodzeniem cieszyły się nagrody praktyczne. Wszystko to firmowane jest przez renomowanych producentów, ponieważ podstawowym założeniem doboru nagród do programu premiowego LOTOS Navigator jest wysoka jakość produktów.

Kolejnym sposobem na zdobycie dodatkowych punktów jest polecenie aplikacji znajomemu, któremu należy podać kod z naszej aplikacji oraz wpisać przy rejestracji. Po pierwszym zakupie na kwotę minimum 10 złotych, obie osoby otrzymają po 100 punktów na konto. Suma punktów do zdobycia bez żadnych zakupów, ani polecania znajomych to 245, czyli ¼ punktów wymaganych do przejścia na wyższy poziom.

Na największe korzyści mogą liczyć użytkownicy, którzy zdobędą 6000 punktów i osiągną poziom VIP. LOTOS Navigator jest programem skierowanym do klientów stacji LOTOS, z którego korzystać mogą od 2008 roku. Przy zakupie jednego z produktów premiowanych punktami wystarczy poprosić sprzedawcę o wydanie karty programu Navigator. Następnie trzeba zarejestrować się na stronie lub w aplikacji mobilnej. Lotos Navigator to aplikacja lojalnościowa firmy Lotos, w której mamy dostęp do wirtualnej karty lojalnościowej. Za zakupy paliwa i innych produktów na stacjach Lotos zyskujemy punkty, które po zgromadzeniu odpowiedniej puli wymienimy na atrakcyjne nagrody.

Nie ma obaw, że stracisz zgromadzone do tej pory punkty na swoim koncie w związku z przekształceniami i zmianami w programie Lotos Navigator. Prawdopodobnie istniejący program będzie długo współistnieć ze zmianami, co uczciwie pozwoli każdemu skorzystać z już zdobytych przez siebie punktów. W ramach tej umowy, PKN Orlen przejmie z kolei 185 stacji paliw Grupy MOL na Węgrzech i Słowacji wycenionych na 259 mln dol. Trzeba przyznać, że stacje paliwowe w Polsce chętnie wchodzą w świat fintechu, a także mobilnych aplikacji.

Rozszerzenie dostępności programu premiowego Navigator o ponad 200 stacji to zmiana oczekiwana przez klientów, a także przez same stacje LOTOS Optima. Jest tak dlatego, ponieważ Navigator to dwie płaszczyzny korzyści – jedna dla uczestników programu, druga dla sieci LOTOS. Atrakcyjny przelicznik punktowy i dobrze dopasowana oferta nagród mogą związać ze stacją znaczącą liczbę klientów. W przypadku sieci stacji paliw program premiowy jest jednym z ważniejszych elementów konkurowania o klientów i może być źródłem budowania przewagi. Warto dodać, że analizy spółki wskazują, że posiadacze Navigatora częściej korzystają z ofert premiowanych w programie, takich jak paliwa Dynamic, myjnia, czy gastronomia. – Z MOL Move korzysta kilka milionów użytkowników w Europie.

Karta Lotos Navigator to popularny wybór wśród kierowców ceniących nie tylko oszczędności, ale także dodatkowe korzyści wynikające z jej stosowania. Jeśli jesteś posiadaczem tej karty, z pewnością zdecydowałeś się na nią, aby w pełni korzystać z jej możliwości. Warto więc dowiedzieć się, jak prawidłowo dokonać jej rejestracji.

Dodatkowo można będzie zatankować jednorazowo do 100 litrów paliwa premium EVO Plus ze zniżką aż 45 groszy za litr. Z okazji przejęcia Lotosu przez MOL, dla uczestników programu Navigator przygotowano też prezent w postaci 200 dodatkowych punktów, które mogą wymienić na kawę lub hot-doga na stacjach, lub nagrody z katalogu. Kupon można znaleźć w aplikacji Navigator i można go aktywować do 31 stycznia 2023 r. LOTOS Navigator to nowa aplikacja skierowana do osób korzystających przede wszystkim lub tylko ze stacji paliwowych należących do tego koncernu naftowego. Wśród jej najważniejszych funkcji należy wymienić możliwość zbierania punktów, opcję przeglądania dostępnych nagród, a także mapę z listą stacji. Żeby zebrać odpowiednią ilość punktów wystarczy tankować paliwo, korzystać z usług i robić zakupy, a później wymienić je na atrakcyjne nagrody.

Zarejestrowanie karty Lotos Navigator to proces prosty i korzystny dla każdego posiadacza tej karty paliwowej. Dzięki rejestracji zyskasz dostęp do wielu dodatkowych funkcji, promocji i korzyści, które oferuje program lojalnościowy Lotos Navigator. Poniżej znajdziesz szczegółowy przewodnik krok po kroku, jak zarejestrować kartę Lotos Navigator. Artykuł „Jak zarejestrować kartę w Lotos Navigator – krok po kroku poradnik” opisuje proces rejestracji karty w programie lojalnościowym Lotos Navigator. W artykule podkreśla się również możliwość aktywacji mobilnej karty oraz zbierania punktów za tankowanie.

Po założeniu konta, przejdź do dodawania swojej karty do Lotos Navigator. Tam będziesz musiał podać numer swojej karty Lotos i potwierdzić ją. Jeśli nie masz karty, możesz ją również zamówić przez aplikację. Po zainstalowaniu aplikacji, uruchom ją i przejdź do procesu rejestracji. Wprowadź swoje dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Pamiętaj, aby podać swoje prawdziwe dane, ponieważ będą one wykorzystywane do identyfikacji Twojej karty w programie Lotos Navigator.

MOL Group zdecydował się na system zdobywania punktów z powodu tego, że konsumenci „lubią” je zdobywać. Szef działu cyfryzacji, Istvan Mag uważa, że trzeba zachęcić konsumenta do pobrania aplikacji, aby to zrobić należy wręczyć mu jakiś drobny prezent powitalny. Podczas wywiadu z Paulą Thomas, powiedział, że pracownicy na stacji proponują darmową kawę, jeśli klient odpowie twierdząco, to zachęcają do zainstalowania aplikacji, aby otrzymać darmową kawę. Kolejnym krokiem takiego małego prezentu powitalnego jest otrzymanie kuponu na paliwo, którą możesz wykorzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu. Wykorzystanie zgromadzonych punktów to nie tylko rabaty na stacjach Lotos, ale także atrakcyjne nagrody z katalogu Lotos Navigator – a digitalizacja programu przyniesie nowe możliwości zbierania i wykorzystywania punktów. W przyszłości karty lojalnościowe na stacjach paliw prawdopodobnie będą się rozwijać, a ewolucja związana z dostarczeniem nowości przez Lotos przyniesie korzyści dla stałych oraz nowych użytkowników.

Według Istvana Maga dodatkowe benefity dla pracowników są kluczowe dla funkcjonowania aplikacji. W aplikacji mobilnej pracownik ma dedykowaną stronę z nagrodami oraz może korzystać z programu samodzielnie i awansować na wyższe poziomy. Wywiad w polskiej wersji językowej z Istvan Mag znajdziecie tutaj. Kierowcy i klienci stacji paliw LOTOS mogą już korzystać z nowej aplikacji mobilnej LOTOS Navigator.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login